۱۴۰۲ يازدهم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
برخورد قانونی با رانندگان تاکسی متخلف
 
 
برخورد قانونی با رانندگان تاکسی متخلف
 مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری دماوند با اشاره به برخورد قانونی با خودروهای تاکسی متخلفی که خودسرانه نرخ کرایه را افزایش می دهند، گفت: تاکنون با 9 راننده متخلف برخورد شده است.
حمید رضا غلامرضا زاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری شهرداری دماوند با اشاره به افزایش 30 درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال جدید و عدم رعایت این موضوع از سوی برخی از رانندگان در شهر دماوند، اظهار داشت: افزایش نرخ کرایه تاکسی بر اساس جلسات متعدد و بررسی های مراجع ذیصلاح ابلاغ میشود که متاسفانه مشاهده میکنیم تعدادی از رانندگان خودسرانه اقدام به افزایش بیش از مصوبه کرده‌اند.
وی بیان کرد: طی دو روز گدشته با 9 راننده تاکسی در سطح شهر که نرخ مصوب را رعایت نکردند و اقدام خودسرانه افزایش کرایه را داشتند، برخورد داشتیم و در حال حاضر نیز گشت مشترک با حضور بازرسان تعزیرات حکومتی و سازمان حمل و نقل شهرداری دماوند در سطح شهر وجود دارد.
 مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری دماوند خاطرنشان کرد: همه رانندگان تاکسی ملزم به نصب نرخ مصوب در تاکسی هستند و اگر شهروندان گرامی مشاهده کردند که راننده تاکسی نرخ مصوب کرایه تاکسی را در سطح شهر رعایت نمی‌کند می‌توانند شماره خودرو او را به شماره 76319910 اعلام کنند تا از طریق کمیته انظباطی برخورد لازم صورت گیرد.
برخورد قانونی با رانندگان تاکسی متخلف 1402/02/31
77
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal