خبر
آيين اختتاميه مسابقات فوتسال جام رمضان شهر دماوند برگزار شد
شرح

به گزارش روابط عمومي شهرداري دماوند، آيين اختتاميه مسابقات فوتسال جام رمضان شهردماوند چهارشنبه شب از ساعت 22 همزمان با برپايي فينال مسابقات در رده بزرگسالان با حضور مسئولان شهرستان در سالن شهداي آموزش و پرورش برگزار شد.

 

در فينال اين مسابقات، دو تيم سرخ پوشان جابان و شهرداري دماوند به مصادف هم رفتند و در پايان تيم سرخ پوشان جابان توانست با شكست 5 بر 4 حريف خود ، مقام اول اين مسابقات را كسب كند.

لازم به ذكر است در پايان اين مسابقات كه با شركت 21 تيم در دو رده سني بزرگسالان و نوجوانان برگزار شد، در رده بزرگسالان تيم هاي سرخپوشان جابان، شهرداري دماوند و گلدشت زان  مقام اول تا سوم را كسب كردند و به ترتيب هر كدام پنج، سه و دو ميليون تومان پاداش دريافت كردند.

همچنين در رده سني نوجوانان، 3 تيم مشكات، ياسين و پرسپوليس با شكست حريفان خود مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و به ترتيب ميليون و پانصد، يك ميليون و پانصد و يك ميليون تومان پاداش دريافت كردند.

 
  
63 تعداد بازدید
آيين اختتاميه مسابقات فوتسال جام رمضان شهر دماوند به همت شهرداري و شوراي اسلامي شهر دماوند و همكاري هيئت فوتبال شهرستان دماوند با معرفي تيم هاي برتر در رده سني بزرگسالان و نوجوانان برگزار شد. خلاصه
پست الکترونيکی
نويسنده
فايل
منبع
1397/03/24 تاريخ
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Zone2
Zone8
Powered by DorsaPortal