خبر
پيام تبريك مدير روابط عمومي شهرداري دماوند به مناسبت گراميداشت 27 ارديبهشت،روز ارتباطات و روابط عمومي
شرح

پيام تبريك مدير روابط عمومي شهرداري دماوند به مناسبت گراميداشت

27 ارديبهشت،روز ارتباطات و روابط عمومي

 

دنياي امروز، دنياي ارتباطات است و نقش روابط عمومي ها به عنوان مشعل داران فروزان توسعه ارتباطي كه با به كارگيري هنر، مهارت و دانش، فضايي سالم براي اطلاع رساني وسيع و وثيق و ارتباطات صميمانه و اثر بخش بين مردم و سازمان را فراهم مي نمايند، نقشي انكارناپذير است.

ارتباطات نقشي حياتي در دوام و بقاي سازمان‌ها داشته و به عنوان يك ابزار مديريتي،حلقه ارتباط بين مديران، كاركنان وجامعه هستند به گونه‌اي كه مسووليتي خطير درفرآيند تصميم‌گيري مديران ،شناخت افكار عمومي  و توسعه استان را بر عهده دارند .

 27 ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومي بهانه‌اي است تا بارديگر يادآور شويم، نمادهاي توسعه يك جامعه در گرو توزيع عادلانه اطلاعات، روشن‌گري افكارعمومي، مردم داري و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزايش سطح مشاركت مردم است كه ماموريت انجام آن بر عهده  روابط عمومي سازمان‌ها است .

اينجانب ضمن گراميداشت 27 ارديبهشت؛ روز جهاني ارتباطات و روز ملي روابط عمومي را به همه همكارانم اعم از مديران، مسئولان، كاركنان و همه تلاش‌گران اين حوزه، صميمانه تبريك عرض نموده و از خداوند متعال، موفقيت و استقامت در راه خدمت رساني به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم عزيز اين مرز و بوم را در سايه‌ي توجهات حضرت ولي عصر(عج) مسئلت مي نمايم.

 

                                                                               احمد حسني؛ مدير روابط عمومي شهرداري دماوند

44 تعداد بازدید
دنياي امروز، دنياي ارتباطات است و نقش روابط عمومي ها به عنوان مشعل داران فروزان توسعه ارتباطي كه با به كارگيري هنر، مهارت و دانش، فضايي سالم براي اطلاع رساني وسيع و وثيق و ارتباطات صميمانه و اثر بخش بين مردم و سازمان را فراهم مي نمايند، نقشي انكارناپذير است. خلاصه
پست الکترونيکی
نويسنده
فايل
منبع
1397/02/27 تاريخ
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Zone2
Zone8
Powered by DorsaPortal