پيام تبريك مدير روابط عمومي شهرداري دماوند به مناسبت گراميداشت 27 ارديبهشت،روز ارتباطات و روابط عمومي

پيام تبريك مدير روابط عمومي شهرداري دماوند به مناسبت گراميداشت

27 ارديبهشت،روز ارتباطات و روابط عمومي

 

دنياي امروز، دنياي ارتباطات است و نقش روابط عمومي ها به عنوان مشعل داران فروزان توسعه ارتباطي كه با به كارگيري هنر، مهارت و دانش، فضايي سالم براي اطلاع رساني وسيع و وثيق و ارتباطات صميمانه و اثر بخش بين مردم و سازمان را فراهم مي نمايند، نقشي انكارناپذير است.

ارتباطات نقشي حياتي در دوام و بقاي سازمان‌ها داشته و به عنوان يك ابزار مديريتي،حلقه ارتباط بين مديران، كاركنان وجامعه هستند به گونه‌اي كه مسووليتي خطير درفرآيند تصميم‌گيري مديران ،شناخت افكار عمومي  و توسعه استان را بر عهده دارند .

 27 ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومي بهانه‌اي است تا بارديگر يادآور شويم، نمادهاي توسعه يك جامعه در گرو توزيع عادلانه اطلاعات، روشن‌گري افكارعمومي، مردم داري و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزايش سطح مشاركت مردم است كه ماموريت انجام آن بر عهده  روابط عمومي سازمان‌ها است .

اينجانب ضمن گراميداشت 27 ارديبهشت؛ روز جهاني ارتباطات و روز ملي روابط عمومي را به همه همكارانم اعم از مديران، مسئولان، كاركنان و همه تلاش‌گران اين حوزه، صميمانه تبريك عرض نموده و از خداوند متعال، موفقيت و استقامت در راه خدمت رساني به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم عزيز اين مرز و بوم را در سايه‌ي توجهات حضرت ولي عصر(عج) مسئلت مي نمايم.

 

                                                                               احمد حسني؛ مدير روابط عمومي شهرداري دماوند

پيام تبريك مدير روابط عمومي شهرداري دماوند به مناسبت گراميداشت 27 ارديبهشت،روز ارتباطات و روابط عمومي 1397/02/27
84
Zone2
NewsList
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ادامه
Powered by DorsaPortal