۱۳۹۹ بيست و يکم مرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
ستاد مدیریت بحران شهرداری دماوند در آماده باش کامل

عباس صفری با اعلام این خبر اظهار داشت: بامداد روز جمعه پس از وقوع زلزله 5.1 ریشتری شهرستان دماوند، عوامل امدادی شهرداری در حوزه آتش نشانی به صورت آماده باش کامل درآمدند و این آمادگی همچنان برقرار است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بعد از وقوع زلزله شاهد حضور مردم در خیابان ها بودیم، شهرداری تمامی بوستان های شهر باز و خدمات لازم را در اختیار شهروندان قرار داد.

این مقام مسئول افزود: همچنین گشت هایی توسط نیروهای خدمات شهری و پلیس ساختمان در سطح شهر به ویژه مناطق آسیب پذیر و مکان هایی که دارای بافت و ساختمان های قدیمی هستند، صورت گرفت که می توان به منطقه مشاء، مسکن مهر، قلعه پا و دیگر مناطق اشاره کرد و خوشبختانه خسارت جانی و مالی مشاهده نشد.

شهردار دماوند همچنین از آماده باش کلیه ماشین آلات شهرداری در صورت نیاز به مناطق مختلف شهری و روستایی خبر داد و گفت: با توجه به وجود پارک بحران در روبروی بیمارستان سوم شعبان دماوند، شهرداری آماده سازی، تکمیل و راه اندازی این مکان را شامل پد هلیکوپتر و محل های استقرار موقت را در دستور اجرا قرار داده است؛ البته بوستان های شهر ظرفیت لازم را برای اسکان موقت را دارند.

ستاد مدیریت بحران شهرداری دماوند در آماده باش کامل 1399/02/21
223
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal