۱۳۹۸ بيست و هفتم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
با شروع فصل سرما؛ هرس زمستانه درختان شهر دماوند آغاز شد

 

 
 
شهرداری- واحد فضای سبز شهرداری دماوند هرس زمستانه درختان با هدف تقویت رشد شاخه ها و بهبود کارآیی درختان و درختچه ها را در سطح شهر آغاز کرد.

"آرمین براتی" مسئول فضای سبز شهرداری دماوند با اعلام این خبر اظهار داشت: رسیدگی و نگهداری از انبوه نهال های کاشته شده یکی از اولویت های کاری این واحد برای مناسب سازی چهره شهر است از این رو در طی سال نسبت به آبیاری، کودهی و هرس درختان اقدام می شود.

وی افزود: هرس زمستانه درختان و درختچه های میادین، بلوارها و بوستانها با هدف پیراستگی و بهبود کارآیی درختان از ابتدای زمستان در سطح منطقه آغاز شده و تا پاکسازی کامل ادامه دارد.

مسئول فضای سبز شهرداری دماوند بلوار شهید بهشتی، بلوار آیت الله خامنه ایی، بلوار امام خمینی (ره)، بوستان های سطح شهر، میادین و خیابان های فرعی و... را از جمله مکان های مورد نظر این نهاد در سطح شهر دانست.

براتی با اشاره به اینکه هرس و بازپیرایی شاخه های درختان هرساله با هدف رفع خطر شاخه های خشک، حذف شاخه های بیمار و همچنین آراستگی درختان انجام می شود تصریح کرد: پیرایش درختان و درختچه ها هر ساله به صورت مستمر در تمامی مناطق شهری صورت می گیرد.

 
 
با شروع فصل سرما؛ هرس زمستانه درختان شهر دماوند آغاز شد 1397/10/11
26
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal