۱۳۹۸ سوم شهريور
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
تلاش بی بدیل نیروهای خدوم شهرداری در نجات گرفتارشدگان منطقه دریاچه تار

 

 
 
 
رئیس شورای اسلامی شهر و نماینده شورا در ستاد مدیریت بحران شهرداری دماوند ضمن تقدیر از تلاش بی بدیل نیروهای خدوم شهرداری در نجات گرفتارشدگان منطقه دریاچه تار دماوند، گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند با تمام توان در مسیر خدمت به مردم قدم بر می دارند.

مصطفی آقایی با اشاره به حادثه گرفتارشدگان منطقه دریاچه تار، اظهار داشت: این حادثه در تاریخ چهارم آذر ماه رخ داد که طی تماس تلفنی شهردار محترم با سه نفر از عوامل شهرداری همچون آقایان حسن پورشاهمیر، رضا پروائی و مجتبی کیانیشاد با همراه داشتن تجهیزات و ماشین آلات سنگین جهت نجات افراد گرفتار شده به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: نیروهای تلاشگر شهرداری ساعت 3 بامداد پنجم آذر ماه در محل حضور یافتند و با کمک دیگر نیروهای امدادی و خدماتی، سه فرد گرفتار شده در منطقه دریاچه تار را نجات دادند.

رئیس شورای اسلامی شهر دماوند ضمن تشکر از مسئول ستاد بحران فرمانداری و مسئول هلال احمر شهرستان دماوند، افزود: این عملیات که در ساعت 7صبح با موفقیت به پایان رسید، علاوه بر نجات گرفتارشدگان، با تلاش نیروهای شهرداری مسیر حرکت خودروها پاکسازی و خودروهای گرفتار شده در برف آزاد شدند.

آقایی گفت: با توجه به شرایط جوی پاییز، تردد افراد در مسیرهای کوهستانی انجام نمی شود و یا کمتر اتفاق می افتد؛ به گردشگران توصیه می شود حتما در زمان مناسب تری به این مناطق تردد کنند.

این مسئول با بیان اینکه شهرداری دماوند در عرصه خدمات رسانی همواره در صحنه حضور دارد، گفت: تلاش خستگی‌ناپذیر کارگران و عوامل خدماتی مدیریت شهری دماوند در ایام برف و باران به ویژه در زمان بحرانی قابل‌ تقدیر وستودنی بوده و جای قدردانی دارد.

تلاش بی بدیل نیروهای خدوم شهرداری در نجات گرفتارشدگان منطقه دریاچه تار 1397/09/10
56
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal