۱۳۹۸ بيست و نهم ارديبهشت
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
نخستين برف پاييزي چهره دماوند را سفيدپوش كرد

 

بارش نخستين برف پاييزي ارتفاعات و نقاط مختلف دماوند را سفيدپوش كرد و موجب افت دماي هواي اين شهر شد.

 

بارش برف كه از ساعات ابتدايي امروز (چهارشنبه) بر روي ارتفاعات و نيز شهر آغاز شده است همچنان ادامه دارد.

با توجه به پيش‌بيني سازمان هواشناسي و هشدارهاي اعلام شده، شهرستان دماوند تا پايان هفته ابري و مه آلود و در برخي ساعات روز شاهد بارش باران و برف خواهد بود. بيشترين دماي هواي امروز دماوند 5 درجه بالاي صفر و كمترين دما 2 درجه بالاي صفر مي باشد.

عباس صفري، شهردار دماوند نيز در خصوص آمادگي اين نهاد در حوزه ستاد برف روبي گفت: 5 ايستگاه اصلي و فرعي برف روبي در سه منطقه شهر با آمادگي بيش از 60 نيروي ستاد برف روبي و خودروهاي برف روب و نمك پاش، كاميون و گريدر آمادگي لازم را براي ارائه خدمات به شهروندان داريم.

وي ادامه داد: ذخيره نمك به ميزان كافي توسط شهرداري صورت گرفته ولي براي جلوگيري از آسيب به محيط زيبست از شهروندان مي خواهيم با زنجير چرخ در محورها تردد كنند و از هرگونه عجله و شتاب بپرهيزند تا شاهد حادثه نباشيم.

اين مقام مسئول همچنين از آمادگي واحد فضاي سبز شهرداري در خصوص انجام هرس درختان با هدف كاهش آسيب به سيم هاي برق و ... اشاره كرد و گفت: شهرداري دماوند با استقرار سطل هاي ذخيره نمك در معابر اصلي و مناطق پرتردد همچون بيمارستان ها، مراكز درماني، مدارس، ادارات و ... و همچنين پيش بيني استقرار ايستگاه هاي فرعي در محلات آماده خدمات رساني است.

نخستين برف پاييزي چهره دماوند را سفيدپوش كرد 1397/08/23
55
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal