۱۳۹۸ بيست و نهم ارديبهشت
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
رشد و ارتقا عملكرد شهرداري دماوند در حوزه سرمايه گذاري و فضاي سبز

 

 
شهردار دماوند با اشاره به تقدير مديركل محترم دفتر امور شهري و شوراها در خصوص بررسي نتايج ارزيابي عملكرد شهرداري و مقايسه آن نسبت به سالهاي گذشته، گفت: تلاش مجموعه شهرداري، موجب ارتقا و رشد عملكرد اين نهاد شهري در حوزه سرمايه گذاري و فضاي سبز شد.

 

عباس صفري در اين خصوص اظهار داشت: دماوند به دليل داشتن پتانسيل ها و قابليت هاي بسيار در حوزه گردشگري، نيازمند ايجاد هياتي در بخش سرمايه گذاري بود كه از زمان حضور بنده به شهرداري، اين مهم در دستور كار قرار گرفت.

وي ادامه داد: طي اين سالها توانستيم در حوزه سرمايه گذاري گام هاي موثري همچون بوستان شهربازي، فاز نخست بازار ميوه و تره بار، مجتمع تجاري و اداري ضلع جنوبي دانشگاه آزاد اسلامي، جايگاه دومنظوره بلوار بعثت و ... برداريم و هم اكنون پروژه هايي همچون جايگاه پمپ بنزين بلوار شورا، ايستگاه تاكسي ميدان 17 شهريور و ... در مرحله انعقاد قرارداد و بررسي مقدماتي است.

شهردار دماوند به ديگر پروژه ها همچون پروژه گردشگري مشاء و سرخه پلنگان، هتل مشاء، هتل زيردست ميدان معلم، شهرك آويشن و ... به عنوان پروژه هاي آتي حوزه سرمايه گذاري اشاره كرد و افزود: تقويت بخش سرمايه گذاري در يك شهر زمينه رونق اجتماعي و اقتصادي را براي شهروندان فراهم مي كند و شهرداري دماوند تلاش هاي خوبي را در اين زمينه داشته است.

صفري گفت: با توجه به عملكرد مطلوب شهرداري دماوند در اكثر حوزه ها بويژه در بخش هاي سرمايه گذاري و فضاي سبز در خصوص توسعه بوستاهاي شهري و افزايش سرانه فضاي سبز، طي بازديدي كه در سال 97 به منظور بررسي عملكرد سال 96 از سوي استانداري تهران در شهرداري صورت گرفت، نتايج ارزيابي نشان از ارتقا و رشد شهرداري در تمامي بخش ها نسبت به سال گذشته به ويژه در اين دو بخش داشته است.

اين مقام مسئول ضمن تقدير و تشكر از همت و تلاش همكاران حوزه فضاي سبز و سرمايه گذاري و گردشگري، خاطرنشان كرد: طي اين سالها از سوي ساير نهادهاي نظارتي شاهد رضايتمندي از خدمات شهرداري به ويژه در اين دو حوزه بوديم و انشالله خبرهاي خوبي در حوزه سرمايه گذاري براي شهروندان خواهيم داشت. 

رشد و ارتقا عملكرد شهرداري دماوند در حوزه سرمايه گذاري و فضاي سبز 1397/08/21
53
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal