۱۳۹۸ اول مرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
در سه حوزه مديريت شهري؛ شهرداري دماوند برترين شهرداري استان تهران شد

 

در سه حوزه مديريت شهري؛ شهرداري دماوند برترين شهرداري استان تهران شد

عباس صفري شهردار دماوند از كسب عنوان شهرداري برتر استان تهران توسط شهرداري دماوند خبر داد و گفت:‌ شهرداري دماوند همواره با تلاش و برنامه‌ريزي مدون در برنامه هاي عمراني، خدماتي و رفاهي  توانسته است اقدامات مناسبي را به شهروندان ارائه نمايد.

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري دماوند ، در همايش شهرداران استان تهران، شهرداري دماوند به عنوان شهرداري برتر در سه حوزه امور اداري و كار گزيني ، قراردادها و عمراني و حمل و نقل و ترافيك  در بين شهرداري‌هاي استان تهران انتخاب شد.

شهردار دماوند كه در اين همايش شركت كرده بود به دلايل اين انتخاب اشاره كرد و افزود: كسب اين مقام با توجه به ارزيابي‌هاي سال 95 و ثمره نتايج كارگروهي كارشناسان حوزه معاونت امور عمراني استانداري تهران در اجراي الگوي ارائه شده از سوي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كل كشور صورت پذيرفته و بر همين اساس شهرداري دماوند به عنوان شهرداري برتر در حوزه هاي امور اداري و كار گزيني ، قراردادها و عمراني و حمل و نقل و ترافيك در بين شهرداري‌هاي استان تهران انتخاب شده است.

عباس صفري كسب اين موفقيت را بسيار ارزشمند دانست و افزود: بدون شك تمام واحدهاي شهرداري دماوند عزم خود را جزم كرده‌اند تا با همه توان در خدمت شهروندان باشند و اميدوارم در سال‌هاي آينده نيز اين موفقيت‌ها تداوم داشته باشد.

وي به مديران اين واحد ها و همكاران ايشان به جهت كسب اين مقام ارزشمند تبريك گفت و براي آنها آرزوي موفقيت كرد.

در سه حوزه مديريت شهري؛ شهرداري دماوند برترين شهرداري استان تهران شد 1397/02/25
82
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal